Ozden Kimya ve Plastik San. A.S.
+90.312 815 50 14
+ 90.312 815 51 86
Kalite

Özden Şirketler Grubu, faaliyetlerinde, TÜV ISO 9001:2000 Kalite Belgesi, ISO 9001:2008 VE ISO 1401, GOST Uluslararası Kalite Belgesi, TSE ve benzeri birçok ihracat yapılan ülkelerin kalite belgeleri ile tescil edilen, Kalite Güvence Sisteminin etkin bir şekilde uygulanması ile ulusal ve uluslararası standartlara ve düzenlemelere uygun ürünlerle müşteri isteklerini tam olarak karşılamaktadır.

Kaliteli üretim, çalışanlarımızın ortak çabalarının bir sonucu olduğundan; tüm personelimizde kalite bilincinin üst seviyelere taşınmasına ve geliştirilmesine dayalı sürekli eğitim çalışmaları, kalite yönetimimizin temelini teşkil etmektedir.

Özden Şirketler grubunun üretmiş olduğu Smart ve Vilo Ayakkabı boyaları; İngiltere’de Deri Ürünleri Teknolojisi Merkezi (SATRA) tarafından dünyada ilk kez; Smart ve Vilo Ayakkabı boyalarının ayakkabı çatlatmadığı ve deriyi beslediğini testlerle gerçekleştirmiş ve sertifikalandırmıştır. 

Ayrıca “Smart” markalı boya ve deri bakım ürünleri, ayakkabı ve deri bakım ürünleri kategorisinde 2010 yılı Tüketici Kalite Ödülü’nü alan ilk marka olmuştur. Bu sayede organizasyon yapısından, tasarım aşamasından başlayarak üretim satış, satış sonrası hizmetlere kadar her aşamasını kontrol altına almıştır. Sektörde en son gelişmeleri yakından izleyerek, gerçekleştirdiği yatırımlarla yüksek kalite standardını kararlılıkla sürdürmektedir.